С нами дышится легче!

(071) 321 24 38

‎(094) 143 81 22

(050) 368 05 76

Кавитация помогает похудетьКавітація є одним з найбільш ефективних сучасних методів корекції фігури, боротьби із зайвими жировими відкладеннями і відмінним помічником при схудненні і дієті.

Суть даної методики полягає в тому, що низькочастотний ультразвук впливає на жирову тканину, після чого вона руйнується.

Кавітація грунтується на утворенні великої кількості бульбашок під впливом ультразвуку.

Такі бульбашки наповнені паром і газом, і з плином часу вони збільшуються в розмірах, після чого просто випаровуються.

Найбільш оптимальною частотою для жирової тканини є 37-42 КГц. Саме при такій частоті починають утворюватися бульбашки оптимального розміру в максимальній кількості.

При збільшенні бульбашки розріджують жир і поступово витісняють його з жирових клітин (адипоцитів).

Бульбашки в жировій тканині лопаються і вивільняють велику кількість енергії.

Під час схлопування всередині жирових клітин відбувається гідродинамічний поштовх, то є невеликий мікровибух. Мембрани адипоцитів пошкоджуються саме такими мікровзривов.

В першу чергу пошкоджуються мембрани тих клітин, які найбільше наповнені жиром, оскільки на них діє більший тиск.

Вивільняються тригліцериди, які є складовою жирових клітин, завдяки природним метаболічним процесам виводяться з міжклітинної простору. 10% продуктів розпаду абсорбується в кровоносне русло, в результаті чого відбуваються реакції з перетворення тригліцеридів в молекули глюкози.

Ультразвук в кавитации

Решта 90% виводяться з допомогою лімфатичної системи.

В цей же час інші тканини і клітини, такі як ендотелій судин, м'язові фібрили і клітини епідермісу, не ушкоджуються під дією кавітації, оскільки вони відрізняються більшою міцністю і достатньою коефіцієнтом еластичності.

Безпека і ефективність процедури кавітації були доведені безліччю проведених наукових досліджень.

Ефект від процедури кавітації

Ефект від проведення процедури кавитация можна помітити вже після одного сеансу, а в наступні дні він тільки посилюється.

Один сеанс допоможе вивести з людського організму до 15-ти см жиру.

Після того, як розщеплені продукти будуть видалені з оброблених областей, процес накопичення жиру в цих зонах стає дуже складним.

Після процедури пацієнт втрачає не тільки обсяг, але і вага. Однак варто враховувати, що жирова тканина, яка займає великий обсяг, відрізняється невисокою щільністю і згодом достатньою легкістю.

Така риса призводить до того, що клієнти, перш за все, помічають втрату обсягу свого тіла.

Проходячи курс таких процедур, для того щоб підсилити ефект корекції фігури необхідно дотримуватися адекватний питний режим, правильно харчуватися (дотримуватися нормальну дієту), а також вести активний спосіб життя.

Помогите похудеть

На сьогоднішній день кавітацію дуже часто порівнюють з ліпосакції, тому багато фахівців оперують таким новим терміном, як кавітаційна ліпосакція.

Деякі запевняють, що за своєю результативністю кавітаційна ліпосакція цілком порівнянна зі звичною хірургічної ліпосакції.

Однак для проведення кавитационной процедури не потрібні ні уколи, ні скальпель, ні навіть тривала реабілітація.

Жир видаляється за допомогою ультразвуку, завдяки чому на шкірі не залишається ніяких слідів, представлених у вигляді провалів або синців.

Кавітація гарантує збереження результатів на роки, оскільки всі знищені жирові клітини більше не відновлюються.

Joomla SEF URLs by Artio
2001-2018 © Компания Сплит Мастер. Официальный сайт фирмы по установке, монтажу, чистке,
ремонту и обслуживанию кондиционеров в Донецке
(071) 321 24 38
‎(094) 143 81 22
(050) 368 05 76